سوالات متداول

سفارشات در تهران یک ساعت توسط پیک موتوری ( هزینه مطابق تعرفه اسنپ با مشتری) و برای شهرستان ها ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری توسط پست پیشتاز رایگان ارسال میگردد.

توجه فرمایید تهرانی های عزیز که تمایل به پرداخت هزینه پیک ندارند ارسال توسط الماس طب با پست رایگان بوده لذا میتوانند در قسمت ادرس قید کنند ارسال توسط پست انجام شود ( پست در تهران ۴۸ ساعته کاری به دست شما میرسد)

متاسفانه خیر، صرفا پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب و یا واریز به حساب و ارائه اطلاعات پرداخت مورد پذیرش است.
هیچ محدودیتی در خرید وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید در صورت خرید بیش از یک محصول به شما تخفیف تعلق میگیرد.
بله می توانید بدون ثبت نام در وب سایت، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

در صورت تمایل میتوانید روی آیکن واتس اپ پایین سمت چپ فشرده و به مشاور انلاین متصل شوید.

در نظر گرفته ما به عنوان یک داروخانه اینترنتی حق ارائه هیچ گونه توضیح اضافی بر آنچه که در بروشور محصول نوشته شده را ندارم.
اطلاعات ما صرفا به اطلاعات درج شده در بروشور و توضیحات تکمیلی تایید شده توسط کارخانه که در سایت قرارداد شده است، محدود می شود.
در صورتی که در شرایط خاص یا ابتلا به بیماری خاصی هستید یا در مورد محصول تردید دارید ، حتما با پزشک مشورت کنید.

زرین طب هیچ نمایندگی و شعبه ای ندارد.

برای مشتریان تهران هرساعتی از شبانه روز اعلام کنند امکان پذیر است، برای شهرستان توضیحات لازم در اختیار پست قرار میگیرد ، اما مسئولیت رعایت توضیحات شما مانند مراجعه در ساعت مشخص به عهده پست می باشد و داروخانه کنترلی بر آن ندارد. لذا شهرستانی های عزیز اگه در مورد ساعت مشکل دارند میتوانند در قسمت تکمیلی ادرس خود هنگام سفارش استان و شهر یا روستای خود را قید کرده و در پایان واژه ( رستانت ) نوشته تا محصول در پست بماند و با مراجعه حضوری به اداره پست بسته را شخصا تحویل بگیرند.

کد رهگیری مرسوله شما پس از تحویل سفارش به اداره پست، با درخواست شما از مشاور دراختیار شما قرار میگیرد.
بله ارسال با پست خصوصی امکان پذیر است هزینه ارسال با مشتری درب منزل میباشد.

زرین طب با سابقه ۱۰ سال خدمت در عرصه محصولات دارویی و توضیحات و طریق چک اصالت هر محصول این تضمین را به شما میدهد که محصولات تماما اصل و اورجینال میباشد.